Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Wiele marzeń dzieci

Redakcja, 25.02.2015, 12:10

Artykuł zawiera pliki dźwiękowe
Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Latanie, pływanie, chęć jazdy na motocyklu - to tylko garstka marzeń dzieci, które pokazały je w pracach literackich i plastycznych w XVI Ogólnopolskim Konkursie "Pudełko Moich Marzeń".

← REKLAMA

Już po raz szesnasty rozstrzygnięto konkurs "Pudełko Moich Marzeń", którego organizatorem jest Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli.

-Trzeba mieć marzenia, a wiadomo, że jeśli przelejemy te marzenia na papier, wszystko jedno w jakiej formie, wtedy dużo łatwiej je realizować i spełniać - mówi Joanna Jarosławska, dyrektor PCKSiR.

Prace napłynęły z całej Polski m.in. Poznania, Świdnicy, Nowego Sącza, Chorzowa i oczywiście z powiatu zduńskowolskiego. Podsumowanie odbyło się we wtorek w sali przy ul. Dolnej. Gościem specjalnym był Arkadiusz Niemirski - powieściopisarz, satyryk, dziennikarz, kontynuator powieści "Pan Samochodzik i..."

Nagrodzone prace

Protokół kategorii literackiej

Protokół kategorii plastycznej

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj