Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Sprawny w zawodzie 2015

Redakcja, 19.03.2015, 16:04

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Dwudziestu uczestników Hufca Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli wzięło udział w eliminacjach regionalnych do XII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu OHP "Sprawny w Zawodzie - 2015".

← REKLAMA

Młodzież startująca w konkursie odbywa praktyczną naukę zawodu łącznie w czternastu zakładach pracy na terenie powiatów: zduńskowolskiego, łaskiego i poddębickiego. Głównym celem przedsięwzięcia było wykazanie się znajomością przepisów BHP, PPOŻ, zagadnień z przepisów prawa pracy oraz umiejętnością stosowania ich w praktyce. Udział w konkursie to również uświadomienie młodzieży potrzeby ciągłego doskonalenia się.

Młodzież odpowiedziała na 50 pytań testowych przygotowanych przez wychowawców Hufca Pracy. Pierwsze miejsce zdobył Jakub Ratajczyk z zakładu "Mebeko" w Zduńskiej Woli, drugie - Karina Opacińska z zakładu "Arwis" w Poddębicach, trzecie - Damian Barylski z zakładu "Sagma" w Zduńskiej Woli, a czwarte - Adrian Walasik z zakładu mechaniki pojazdowej M. Kożusznika.
Zwycięzcy konkursu - Jakub i Karina będą reprezentować Hufiec Pracy w konkursie na szczeblu wojewódzkim w Dobieszkowie.

Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody przygotowane przez Hufiec Pracy, PZU SA Oddział w Zduńskiej Woli, Państwową Inspekcję Pracy w Sieradzu.
Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: przewodniczący - kierownik Oddziału Państwowej Inspekcji Pracy w Sieradzu Ryszard Wardęga oraz członkowie komisji: z-ca komendanta Powiatowej Straży Pożarnej w Zduńskiej Woli Adam Kubiak, mł. kpt. Państwowej Straży Pożarnej w Zduńskiej Woli Dawid Krauze, komendant Hufca Pracy Romuald Krystyniak, wychowawca Hufca Pracy Andrzej Nowak.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj