Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Dni Zduńskiej Woli 2015: Rock the City

Redakcja, 19.06.2015, 23:28

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Łódzki zespół Black Radio zwyciężył w tegorocznej edycji Bitwy Młodych Kapel Rock The City.

← REKLAMA

W piątkowy wieczór była pierwsza odsłona koncertów z okazji Dni Zduńskiej Woli. Przed niedużą publicznością wystąpiły m.in. trzy kapele, które rywalizowały o 2 tys. zł. W tegorocznym finale Rock The City zagrali z Łodzi: Black Radio i Tres Botellas De La Leche oraz Ok, Stop! ze Zduńskiej Woli.

Zbigniew Godlewski swój głos oddał zduńskowolanom podkreślając, że zespół robi postępy, a także w ich muzyce można się odszukać nawiązań do muzyki Franka Zappy, który jurorowi jest bliski. Andrzej Wawrzyniak docenił drugi zespół za przesłanie i śpiewanie po polsku. Jednak to głos Marcina Kurka i wokalisty zespołu Proletaryat Tomasza Olejnika zdecydowały, że nagroda powędruje do Black Radio.

-Poznaliśmy wspaniałą publiczność w Zduńskiej Woli i wiemy, że możemy już do was wrócić do pubu Variete jesienią - mówił lider zwycięskiego zespołu.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj