Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Drugi dzień zawodów kolarskich

Redakcja, 12.07.2015, 17:16

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W niedzielę odbył się drugi etap zawodów kolarskich organizowanych przez Gattę Bike Team przy współpracy z MOSiR w Zduńskiej Woli.

← REKLAMA

W sobotę ścigano się indywidualnie na czas. Najlepszy wyników osiągnął Przemysław Juszkiewicz z Gatta Bike Team, który dystans ponad 16 km pokonał w 22 min i 9 sec. Jego średnia prędkość wyniosła 44,7 km/h. Najszybszą kobietą była Marta Lach z czasem 26 min i 7 sec osiągając średnią prędkość 37,9 km/h.

W niedzielę odbył się wyścig ze startu wspólnego na kilku dystansach. Na 100 km wygrał Marek Bogusiak z Łodzi, który pokonał wyznaczoną trasę w czasie 2 godzin i 20 minut. Na dystansie 50 km najszybszy okazał się Dominik Treller, zawodnik Zduńskowolskiego Towarzystwa Cyklistów.

Wyniki

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj