Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Turniejowe kopanie piłki

Redakcja, 18.08.2015, 10:29

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W Zduńskiej Woli rozpoczął się Turniej Piłkarski o Puchar Marszałka Województwa. Bierze w nim udział dwanaście drużyn rocznika 2002 i młodszych.

← REKLAMA

Do późnych godzin popołudniowych we wtorek można kibicować młodym drużynom, które grają na boiskach PMOS przy ul. Dolnej. Turniej rozpoczął mecz gospodarzy MKS Zduńska Wola z Legią Warszawa, ponadto są jeszcze drużyny: Lech Poznań, Jagiellonia Białystok, Śląsk Wrocław, Warta Poznań, Arka Gdynia, Raków Częstochowa oraz ŁKS Łódź, SMS Łódź, Mazovia Tomaszów Mazowiecki, Marcinki Kępno, MKS Zduńska Wola.

-To cieszy, że możemy zobaczyć zaplecze reprezentacji, młodych i zdolnych ludzi, stąd zainteresowanie tzw. Łowców talentów. Mam nadzieję, że turniej będzie już tradycją w Zduńskiej Woli i będzie pokazywać, że warto uprawiać sport i się angażować - mówi Witold Stępień, marszałek województwa łódzkiego, który otworzył sportową imprezę.

W środę mecze będą rozgrywane od godz. 9 do prawdopodobnie godz. 15.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj