Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Poszukiwany rowerzysta

Redakcja, 01.10.2015, 15:53

Policjanci poszukują rowerzysty, który zjeżdżając nagle na jezdnię zderzył się z inną rowerzystką.

← REKLAMA

Zgodę na publikację wizerunku mężczyzny wydała Prokuratura w Zduńskiej Woli. Poszukiwany jest mężczyzna, który 31 lipca br. jadąc rowerem po chodniku wzdłuż ulicy Łaskiej w kierunku ulicy Kilińskiego, zjechał nagle na jezdnię doprowadzając do potrącenia rowerzystki. Kobieta jechała rowerem w kierunku placu Wolności.

Rowerzysta odjechał przed przybyciem policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego nie podając swoich danych personalnych, a są one potrzebnego do prawidłowego przebiegu dochodzenia.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z prowadzącym dochodzenie nr tel. 43 824 43 42 lub dyżurnym komendy, tel. 43 824 43 11 lub 997. Policja zapewnia anonimowość. Apeluje także również do rowerzysty aby zgłosił się na komendę wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia drogowego.

Fot. KPP Zduńska Wola

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj