Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Wieczór z muzyką i poezją

Redakcja, 21.10.2015, 16:07

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Już w czwartek zapraszamy na "Wieczór z Wawrzynem", w sobotę 30-lecie pracy twórczej będzie świętować Anna Andrych. Na oba wydarzenia wstęp wolny.

← REKLAMA

W czwartek o godzinie 19 w Kawiarence Literackiej odbędzie się kolejne spotkanie literacko-muzyczne z cyklu "Wieczór z Wawrzynem", tym razem pod hasłem "Ze starej płyty". Wystąpi zespół "Na luzie" w składzie: Przemysław Rybak, Marcin Płatek, Dariusz Wawrzyniak, Andrzej Wawrzyniak, gościem wieczoru będzie także poeta - Tadeusz Zawadowski.

Dwa dni później 30-lecie pracy będzie świętować poetka Anna Andrych, która zaprezentuje także swój najnowsze tomik "W oczekiwaniu". Spotkanie w sobotę o godz. 17 w Sali kameralnej ratusza.

Anna Andrych urodziła się i mieszka w Zduńskiej Woli. Debiutowała w 1985 roku na łamach "Zielonego Sztandaru". Prezentowała swoją twórczość na antenie I Programu Polskiego Radia, Radia Łódź i wielu rozgłośni w kraju .Współpracowała z pismem kulturalno-społecznym "Siódma Prowincja" i tygodnikiem "Życie Zduńskiej Woli". Jej wiersze ukazały się w wielu almanachach i antologiach literackich, w prasie polonijnej Kanady, Norwegii i Wielkiej Brytanii. Są tłumaczone na języki obce, m.in. czeski, niemiecki, ukraiński, grecki, białoruski, bułgarski, węgierski, esperanto. Publikowała w licznych pismach literackich i kulturalnych.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj