Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

I LO przed wielkim świętem

Redakcja, 23.10.2015, 12:12

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Zduńskiej Woli rozpoczyna rocznicowe obchody.

← REKLAMA

Happening informujący o 100-leciu licem przy ul. Dąbrowskiego przeszedł przez Zduńską Wolę w czwartek. Licealiści głośno obwieścili o rocznicy, którą co prawda szkoła będzie obchodzić w przyszłym roku, ale do tego czasu będzie organizowanych wiele inicjatyw.

-Uroczystości będą trwały cały rok. Rozpoczęliśmy je happeningiem w parku dla sympatyków I LO, którzy zrobili sobie wspólne zdjęcie. Przez cały rok szkolny i kalendarzowy będą trwać różne eventy, korowody. Będziemy chcieli zaznaczyć swoją obecność w mieście i powiecie - zapowiada Anna Maćczak-Pacelt.

Czas do kulminacyjnej uroczystości odlicza też zegar umieszczony nad wejściem do I LO, który zafundowali absolwenci i to ich stowarzyszenie włączyło się aktywnie do organizacji wydarzeń rocznicowych.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj