Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Kradli w sklepach. Są w areszcie

Redakcja, 11.01.2016, 11:18

W Zduńskiej Woli policjanci zatrzymali samochód, którym jechało trzech mężczyzn. Podczas kontroli, w pojeździe zabezpieczono artykuły spożywcze i chemiczne, które pochodziły z kradzieży w sklepach w Szadku i Zduńskiej Woli.

← REKLAMA

W sobotę o godzinie 15:10 patrol prewencji zatrzymał na ulicy Szadkowskiej w Zduńskiej Woli do kontroli drogowej samochód peugeot 106. Mundurowi wylegitymowali kierowcę i pasażerów. Kierującym okazał się 29-latek, a pasażerami dwaj 35-latkowie, wszyscy mieszkańcy Konstantynowa Łódzkiego. Podczas kontroli pojazdu za tylnym siedzeniem znajdowały się artykuły spożywcze i chemiczne. Mężczyźni nie potrafili wytłumaczyć, gdzie zakupili kawy, szampony i kremy. Nie posiadali też paragonów zakupu tych artykułów.

Na komendzie policji ustalono, że artykuły pochodziły z kradzieży w sklepach w Szadku i w Zduńskiej Woli. Mężczyźni trafili do aresztu komendy. Po zebraniu materiału dowodowego śledczy następnego dnia przedstawili im zarzuty pięciu kradzieży sklepowych artykułów o wartości ponad 800 złotych. Kierujący pojazdem usłyszał dodatkowo zarzut kierowania pojazdem mimo zakazu, który obowiązywał do grudnia 2017 roku.

Za kradzieże grozi im teraz kara pozbawienia wolności do lat 5. Za nie stosowanie się do orzeczonych przez sąd zakazów grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj