Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Tydzień pokrzywdzonych przestępstwem

Redakcja, 20.02.2016, 17:15

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W tym roku Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem trwać będzie od 22 lutego do 27 lutego. Zasadniczym celem tego projektu jest zwrócenie szczególnej uwagi społeczeństwa oraz instytucji państwowych i samorządowych na potrzeby i prawa pokrzywdzonych przestępstwem.

← REKLAMA

Podczas trwania akcji osoby pokrzywdzone przestępstwem będą mogły skorzystać z bezpłatnych porad udzielanych przez prawników, psychologów oraz przedstawicieli ww. instytucji w trakcie dyżurów w wyznaczonych placówkach prowadzonych przez organizacje pozarządowe.

W Komendzie Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli wszelkich porad dla pokrzywdzonych przestępstwem udzielać będzie zastępca naczelnika Wydziału Dochodzeniowo - Śledczego kom. Grzegorz Sas (od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 - 15.30, tel. 43 824 43 36).

Ponadto dyżurni KPP w Zduńskiej Woli będą udzielać stosownej informacji osobom pokrzywdzonym przestępstwem lub kierować rozmowę do policjanta zajmującego się tą problematyką.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj