Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Amator kradzionych trunków

Redakcja, 04.03.2016, 10:29

31-letni łodzianina został złapany na kradzieży alkoholi w markecie przy ul. Łaskiej w Zduńskiej Woli. Był to nie pierwszy jego taki wybryk. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

← REKLAMA

W środę około godziny 13 dyżurny komendy został poinformowany telefonicznie przez kierownika marketu przy ulicy Łaskiej o kradzieży alkoholi przez mężczyznę, który odjechał w kierunku Sieradza samochodem honda civic. Natychmiast w ten rejon zostały wysłane patrole policji.

Już po kilku minutach zauważono samochód, gdy skręcał z ul. Spacerowej w Łódzką. Zatrzymano go do kontroli drogowej. W aucie siedziało trzech Łodzina w wieku 48-, 38- i 31 lat. Wszyscy trafili na komendę policji. Podczas przeszukania pojazdu znaleziono cztery butelki alkoholu o pojemności 0,7 litra wartości prawie 400 złotych. Po zebraniu materiału dowodowego okazało się, że sprawcą kradzieży jest 31-letni łodzianin.

Nie była to jego pierwsza kradzież w tym sklepie. Kamery monitoringu zarejestrowały zdarzenie z 18 lutego br., ukradł wtedy 7 butelek alkoholu o pojemności 1 litra oraz 9 butelek alkoholu o pojemności 0,7 litra wartości ponad tysiąc złotych. Mężczyzna trafił do aresztu. Teraz odpowie za przestępstwo kradzieży, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Za ostatnią kradzież zostanie sporządzony wniosek o ukaranie go do sądu, grozi mu za to kara grzywny do 5 tysięcy złotych.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj