Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Włamanie do automatu z grami

Redakcja, 08.03.2016, 12:12

Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Kara nawet 10 lat pozbawienia wolności może grozić dwóm mężczyznom w wieku 25- i 27 lat, którzy włamali się i ukradli pieniądze z automatów do gier w lokalu przy ulicy Sieradzkiej w Zduńskiej Woli.

← REKLAMA

Kilka dni temu, policjanci zostali powiadomieni, że 28 lutego br. w godzinach rannych w jednym z lokali przy ulicy Sieradzkiej, w którym znajdowały się automaty do gier losowych, doszło do kradzieży z włamaniem do jednego z urządzeń. Sprawcy zerwali kłódki zabezpieczające i zabrali kasetę z pieniędzmi.

Poszkodowany powiedział, że w kasecie było około 3 000 zł. Ogólne straty określił na ponad 4500 zł.

Zduńskowolscy kryminalni ustalili, że włamania tego dopuścili się 27-letni mieszkaniec gminy Zapolice wraz z 25-letnim zduńskowolaninem.
Pomocny w ustaleniach był monitoring, którego sprawcy nie zauważyli. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani w mieszkaniach. Byli zaskoczeni. Trafili do policyjnego aresztu.

Po zebraniu materiału dowodowego śledczy przedstawią im zarzuty kradzieży z włamaniem. Grozi im za to kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_2283 (IP: *.*.22.140), 08.03.2016, 13:40
  To sobie chłopcy posiedzą!
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj