Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Finaliści Konkursu Wiedzy o Zduńskiej Woli

Redakcja, 23.03.2016, 11:53

Znane są nazwiska finalistów Konkursu Wiedzy o Zduńskiej Woli organizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Zduńskiej Woli. Najwyższym stopniem wiedzy o mieście wykazali się uczniowie publicznych gimnazjów nr 2 i 5 oraz I Liceum Ogólnokształcącego.

← REKLAMA

W konkursie na miejskim szczeblu udział wzięły trzyosobowe reprezentacje szkół wyłonione w poprzednim etapie, który miał miejsce w szkołach. Pierwsi z testem wiedzy zmierzyli się gimnazjaliści. W ciągu 30 minut musieli odpowiedzieć na 25 pytań dotyczących Zduńskiej Woli i jej historii.

Najlepsze wyniki osiągnęli: Jan Górniak z Publicznego Gimnazjum nr 5, Michał Grala z PG 2 i Kacper Ulatowski z PG 5.

Po młodszych kolegach w szranki stanęli licealiści. Tutaj bezkonkurencyjni okazali się uczniowie I LO. Reprezentacja "Kazimierza" w składzie: Mateusz Szczurkowski , Adam Niezgodzki i Marta Smolarek zagarnęła dla siebie całe podium.

Finał konkursu odbędzie się w drugiej połowie kwietnia i będzie miał formę teleturnieju transmitowanego na żywo w telewizji kablowej ZW Media.

Fot. UM Zduńska Wola

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj