Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

W ZSP powstaje Oddział Geriatryczny

Redakcja, 27.03.2016, 13:39

Artykuł zawiera pliki dźwiękowe
Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

W Zduńskowolskim Szpitalu Powiatowym ma powstać Oddział Geriatryczny. Władze szpitala informują, że znalazły lekarzy geriatrów, którzy podejmą się współpracy. Jest też kandydat na nowego ordynatora Oddziału Wewnętrznego.

← REKLAMA

-Od 1 kwietnia będziemy starać się dostosować parter Oddziału Wewnętrznego, na którym znajduje się 16 łóżek, na Oddział Geriatryczny, natomiast Oddział Wewnętrzny będzie pracował na 44 łóżkach - mówi prezes szpitala Barbara Kałużewska. -Jesteśmy w trakcie rozmów z NFZ, który aprobuje naszą decyzję. Nie mówiliśmy o tym wcześniej, ponieważ bardzo duży problem jest z geriatrami w całej Polsce, ale po wielu miesiącach poszukiwań, rozmów, udało nam się z panią dyrektor do spraw medycznych, panią Małgorzatą Kabalską - Stasiak, znaleźć takich geriatrów, którzy podejmą z nami tę współpracę - dodaje.

Stosowny dokument musi też wystawić wojewoda, aby szpital mógł zdobyć kontrakt z NFZ. Oddział Geriatryczny powinien rozpocząć działalność od 1 lipca lub sierpnia.

Padło też nazwisko lekarza, który jest kandydatem na ordynatora Oddziału Wewnętrznego Zduńskowolskiego Szpitala Powiatowego. To Dariusz Lewandowicz. Jednak lekarze, którzy złożyli wypowiedzenia, jeszcze ich nie wycofali.

- Mamy deklaracje, że do Oddziału Wewnętrznego przyjdzie nowy ordynator, z którym przyjdą dodatkowi lekarze, tym niemniej nie ukrywamy, że rozmawiamy, aby lekarze z naszego obecnego zespołu zechcieli z nim współpracować. Jesteśmy w trakcie prowadzonych rozmów - mówi prezes szpitala.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_2356 (IP: *.*.22.140), 29.03.2016, 14:22
  Wszystko idzie ku dobremu! Chyba!
  -1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj