Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Zgubiła go marihuana

Redakcja, 31.03.2016, 14:09

Czytelnicy zamieścili 2 komentarze
2

Policjanci w środę wieczorem na terenie Zduńskiej Woli zatrzymali do kontroli drogowej samochód, którego kierowca był pod wpływem narkotyków. W pojeździe znaleziono marihuanę.

← REKLAMA

Około godziny 22:34 patrol prewencji, zatrzymał na ulicy Piwnej do kontroli drogowej opla astrę. Jego kierowca, 29-letni zduńskowolanin, zachowywał się bardzo nerwowo. W samochodzie natomiast czuć było specyficzny zapach.

Mundurowi przeprowadzili kontrolę osobistą kierowcy i samochodu. W pojeździe znaleziono puszkę wypełnioną marihuaną. Mężczyzna został dowieziony do komendy. Tam przeprowadzono badanie na zawartość narkotyków w jego organizmie. Wynik okazał się pozytywny. Kierujący był pod wpływem marihuany.

Stróże prawa zważyli również zawartość puszki. Było w nich prawie 3 gramy środka odurzającego. Mężczyzna trafił do aresztu komendy. Jego pojazd na parking strzeżony. Teraz śledczy przedstawią mu zarzut kierowania samochodem pod wpływem środków odurzających i posiadania narkotyków.

Za kierowanie pojazdem pod wpływem narkotyków grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności, za posiadanie narkotyków do trzech lat. Mężczyźnie zatrzymano również prawo jazdy.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (2)

 • ~gość_2364 (IP: *.*.22.140), 31.03.2016, 14:28
  Jazdo pod wpływem narkotyków jest równie niebezpieczna jak pod wpływem alkoholu i powinna być surowo karana.
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
  • ~gość_2368 (IP: *.*.251.187), 01.04.2016, 15:49
   Dziękujemy za informację na pewno nikt nie wiedział o tym
   0
   Jestem przeciw!
   Jestem za!
   Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj