Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

"Z Wojtyłą na rozegraniu". Zapisy do turnieju

Redakcja, 08.04.2016, 11:49

Do 20 kwietnia br. można zgłaszać swój udział w drugim turnieju siatkówki "Z Wojtyłą na rozegraniu", który odbędzie się 23 i 24 kwietnia w Zduńskiej Woli.

← REKLAMA

Mecze rozgrywane będą w hali sportowej przy ul. Złotej 67. Zapisy przyjmuje Dawid Zemlak, prezes Stowarzyszenia Centrum Inicjatyw Społecznych im. św. Jana Pawła II - organizatora turnieju, do 20 kwietnia pod nr tel. 795 588 131 lub na facebook.com/cis.jp2 .

Turniej kierowany jest do wszystkich mieszkańców województwa łódzkiego, do młodzieży i dorosłych. Finansowo pomaga Urząd Marszałkowski w Łodzi.

Patronat nad turniejem objęli: Urząd Marszałkowski w Łodzi, poseł na Sejm RP Łukasz Rzepecki, członek Zarządu Województwa Łódzkiego Jolanta Zięba-Gzik, proboszcz parafii św. Maksymiliana M. Kolbe ks. prałat Ryszard Kucharski i Stacja Paliw "LOTORS" przy ul. Sieradzkiej 72 w Zduńskiej Woli.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj