Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Andrzej Brodzki kandydatem na radnego

Redakcja, 15.04.2016, 08:47

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 4 komentarze
4

Andrzej Brodzki, były wiceprezydent Zduńskiej Woli, staje w walce o mandat radnego miejskiego w Zduńskiej Woli.

← REKLAMA

- Zdecydowałem się kandydować ponieważ obserwując to, co się dzieje w Zduńskiej Woli od niemal półtora roku, jako ten, który się tu urodził, martwię się. Są podejmowane bardzo złe decyzje, które będą skutkować bardzo wielkimi konsekwencji dla miasta. Mam również zastrzeżenia do polityki kadrowej, do tego, co się dzieje w miejskich spółkach, które są własnością mieszkańców - nie po to są te spółki powołane, żeby zatrudniać tam niepotrzebnych pracowników i płacić im wysokie wynagrodzenia - mówi Andrzej Brodzki.

Porozumienie Ponad Podziałami "Razem" swojego kandydata przedstawiło w czwartek, na terenie dworca PKS w Zduńskiej Woli. Miejsce nie było przypadkowe.

- To miejsce jest właśnie przykładem braku konsekwencji, polityki długofalowej naszego miasta. Była mowa o zagospodarowaniu tego terenu. Ten dworzec jest wstydem na całą Polskę (…), jego otoczenie również. Stoją stare budynki, które nadają się do wyburzenia, a TBS zamiast remontować i budować nowe bloki, zatrudnia kolejnych pracowników, którzy nic nie robią, tylko biorą pieniądze. W ostatnim czasie zatrudniono kilku nowych pracowników, to są olbrzymie koszty dla miasta i spółki, natomiast mieszkańcom mówi się, że nie ma pieniędzy na remont pieca, wymianę okien. Nie boję się o tym mówić. Wiem, że nie będzie mi łatwo, ale nie boję się obecnej władzy, nie boję się PiS-u w Zduńskiej Woli i będę o tym mówił otwarcie - tłumaczy Brodzki.

Wybory uzupełniające do rady miasta w Zduńskiej Woli odbędą się 22 maja br. w okręgu nr 1.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (4)

 • ~gość_2402 (IP: *.*.146.66), 15.04.2016, 10:07
  Ale to już było.... Panie wiceprezydencie!!!

  Jak Pana odsunęli to się Panu podobać przestało????
  -1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • Zobacz profil użytkownika witamina
  witamina, 15.04.2016, 14:30
  panie Brodzki a ileś pan zrobił dla miasta za swojej kadencji???
  +1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_2410 (IP: *.*.225.181), 17.04.2016, 20:19
  MataGrajta jak się dostanie sprzeda swój głos w radzie za stanowisko pracy. Tylko przed wyborami wciska się nam kiełbasę wyborczą, a później my nadal nie mamy na chleb a wybrańcy jedzą w restauracjach!
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_2400 (IP: *.*.22.140), 18.04.2016, 07:35
  Jak się człowiek przez lata przyzwyczaił do lekkich i niemałych pieniążków pełniąc funkcje w mieście to marzy się powrót. Niestety konkurencja duża, trzeba będzie powalczyć. Powodzenia życzę!
  +1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj