Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Przygotowani do egzaminu kwalifikacyjnego

Redakcja, 29.04.2016, 13:25

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

28 kwietnia br. w Łowiczu odbył się Wojewódzki Konkurs OHP "Sprawny w zawodzie 2016", w zawodzie "Mechanik pojazdów samochodowych". Swoją wiedzą oraz zdobytymi podczas trzyletniej nauki umiejętnościami wykazywali się uczestnicy Hufców Pracy z całego województwa łódzkiego.

← REKLAMA

Hufiec Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli reprezentowali - Damian Kaczmarek z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łasku oraz Damian Wyrwas z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Zduńskiej Woli. Uczniowie odbywają praktyki zawodowe w zakładzie "Dobroń JTB Sp. z.o.o Sp.k", pod nadzorem Tomasza Bednarka.

Konkurs składał się z dwóch części - teoretycznej i praktycznej. Część praktyczna obejmowała wykonanie regulaminowego zestawu czynności naprawczych, a ocenie podlegało między innymi: sporządzenie określonego planu działania, sporządzenie wykazu potrzebnych materiałów, organizacja odpowiedniego stanowiska pracy, wykonanie zadania konkursowego z zachowaniem przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zaprezentowanie efektu wykonanego zadania konkursowego. Suma zdobytych łącznie punktów decydowała o kolejności zajmowanych miejsc.

Uczestnicy Hufca Pracy w Zduńskiej Woli zajęli 4 miejsce tracąc niewiele do gospodarzy, którzy w tym roku konkurs wygrali. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, nagrody oraz pamiątki z Łowicza. Celem głównym konkursu jest stworzenie uczestnikom OHP kończącym w roku 2016 cykl kształcenia, możliwości sprawdzenia poziomu ich przygotowania do zewnętrznych egzaminów kwalifikacyjnych.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_2401 (IP: *.*.244.106), 29.04.2016, 22:47
  No jak uczniowie uczą się naprawiać samochody na przykładzie malucha to życzę powodzenia w naprawianiu nowych samochodów. Pozdrawiam kadrę nauczycielską która żyje nie w tym wieku.
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj