Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Wpadka z narkotykami

Redakcja, 16.05.2016, 14:44

Policjanci w środę (11 maja) w godzinach popołudniowych na terenie Zduńskiej Woli zatrzymali do kontroli drogowej samochód, którego kierowca był pod wpływem narkotyków. Znaleziono je także w aucie. Dzień później w ręce śledczych wpadł 26-latek, który w domu posiadał ponad 50 gramów marihuany.

← REKLAMA

Do zatrzymania audi doszło na ulicy Dąbrowskiego. Podczas kontroli 27-letni kierowca samochodu zachowywał się bardzo nerwowo. W pojeździe natomiast czuć było specyficzny zapach. Policjanci przeprowadzili kontrolę osobistą zduńskowolanina. Postanowili również przejrzeć pojazd. W jego wnętrzu w jednym ze schowków znaleźli dwa gramy marihuany i dwie tabletki ecstasy.

Mężczyzna został dowieziony do komendy. Tam przeprowadzono badanie na zawartość narkotyków w jego organizmie. Wynik okazał się pozytywny. Kierujący był pod wpływem marihuany.27-latek trafił do aresztu komendy. Jego pojazd na parking strzeżony.

Śledczy rozpoczęli poszukiwania dealera, który sprzedał narkotyki. Z wcześniejszych obserwacji wynikało, że może on zamieszkiwać przy jednej z ulic w mieście. Następnego dnia funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego wspólnie z dzielnicowymi, policjantem z psem do wykrywania zapachów narkotyków wkroczyli do wytypowanego mieszkania. Podczas przeszukań czworonóg wskazał w jednej z szaf torebkę z marihuaną. Było w niej ponad 50 gramów narkotyku. W mieszkaniu zatrzymano 26-letniego zduńskowolanina. Trafił też do aresztu komendy.

Po zebraniu materiału dowodowego mężczyznom przedstawiono zarzuty. Starszemu za posiadanie narkotyków, za co grozi kara pozbawienia wolności do trzech lat. Młodszy mężczyzna odpowie za posiadanie znacznej ilości marihuany i udzielania jej innym osobom w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Grozi mu kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2023 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj