Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Turniej rocznika 2009

Redakcja, 06.06.2016, 13:41

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W niedzielę na obiektach PMOS w Zduńskiej Woli rozegrał się turniej dla chłopców z rocznika 2009. Rywalizowały cztery drużyny piętnasto- i dwudziestoosobowe: Włókniarz Pabianice, RAP Radomsko, Warta Sieradz oraz SPN Diament.

← REKLAMA

Grano systemem "każdy z każdym" (każda z drużyn grała ze sobą mecz i rewanż). Drużyna Diamentów ma za sobą udane występy. Chłopcy pokazali ciekawe akcje zespołowe, które w większości przyniosły owoce w postaci zdobytych bramek. Nie zabrakło też popisów indywidualnych, zarówno w grze obronnej, jak i w ataku.

W każdym meczu widoczne było ogromne zaangażowanie, gra do końca oraz popisy techniczne ( prowadzenie piłki, zmiany kierunku prowadzenia piłki, podania w "uliczkę" oraz podania z bocznych sektorów boiska do nabiegających partnerów z drużyny).

Diament reprezentowali: Olek Budka, Julek Budka, Filip Kłos, Franek Matysiak, Adam Pogorzelec, Nikodem Mielczarek, Przemek Wiśniewski, Antek Górski, Krzysztof Knieć, Kłak Antek, Raczyński Oskar, Tymek Puto,

Finansowo przy organizacji imprezy pomógł Urząd Marszałkowski w Łodzi.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj