Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Alarmy bombowe w Zduńskiej Woli

Redakcja, 08.06.2016, 17:14

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Maile grożące wybuchem bomby otrzymały niektóre urzędy i instytucje w Zduńskiej Woli i Szadku. Policjanci nic nie znaleźli. Podobne sytuacje zdarzyły się w środę w całej Polsce.

← REKLAMA

W Zduńskiej Woli mail taki przyszedł do Urzędu Skarbowego, prokuratury, czy Starostwa Powiatowego. W ostatnim przypadku starosta zarządził ewakuację. Groźbę otrzymali też urzędnicy w Szadku. Policjanci podjęli czynności sprawdzające.

- Mamy specjalistów, którzy jadą na miejsce i jeśli są jakieś podejrzane przedmioty, coś co zwraca uwagę osób, które tam przebywają, sprawdzamy czy jest to ewentualnie ładunek. Jeśli jest podejrzenie, że to faktycznie ładunek, podejmowana jest decyzja o ewakuacji, ale ta kwestia należy do administratora budynku, my możemy ewentualnie ją zasugerować jeśli stwierdzimy, że jest zagrożenie - wyjaśnia asp. sztab. Jacek Kozłowski, rzecznik prasowy zduńskowolskiej komendy.

Według naszych informacji mail, który otrzymały urzędy był krótki, ale grożący "masakrą" i wybuchem bomby z trucizną.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj