Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Nowy zastępca komendanta policji

Redakcja, 12.07.2016, 10:57

Obowiązki zastępcy komendanta Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli pełni podinspektor Jarosław Tokarski (na zdjęciu).

← REKLAMA

Do tej pory stanowisko to piastował młodszy inspektor Zbigniew Polek, który pełnie teraz te obowiązki w Komendzie Powiatowej Policji w Łasku. Tokarski wcześniej pracował w komendzie w Piotrkowie Trybunalskim.

To nie jedyna zmiana w zduńskowolskiej policji. Po odejściu na emeryturę podinspektora Andrzeja Kucharskiego naczelnikiem drogówki został starszy aspirant Dariusz Kucharski, który właśnie awansował na aspiranta sztabowego.

Przypomnijmy też, że w tym roku na emeryturę odszedł komendant policji w Zduńskiej Woli Włodzimierz Kłobus. Zastąpiła go Małgorzata Mączyńska, która wcześniej była zastępcą komendanta w Łasku.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj