Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Zarekomendowano nazwiska na dyrektorów szkół

Redakcja, 12.07.2016, 12:54

Czytelnicy zamieścili 3 komentarze
3

Znamy nieoficjalne wyniki konkursu na dyrektorów miejskich szkół i przedszkoli w Zduńskiej Woli. Dokument czeka jeszcze na podpis prezydenta.

← REKLAMA

Do konkursu przystąpiło ośmioro kandydatów. W większości o stanowiska ubiegało się obecne szefostwo. Największa zmiana szykuje się w Publicznym Gimnazjum nr 1 przy ul. Parkowej, gdzie na dyrektora zarekomendowano Iwonę Kulisiewicz. O reelekcję starał się też obecny dyrektor Piotr Warchlewski, którego wspierała szkolna społeczność.

Zmiana będzie też w Publicznym Przedszkolu - pokieruje nim Aleksandra Najdzionek, była to jedyna kandydatka. Zastąpi więc Annę Potoniec. Przedszkolem nr 2 przy ul. Getta Żydowskiego
nadal ma kierować Dorota Michalska-Hunck, przedszkolem nr 6 przy ul. Żytniej Alicja Strzelecka. Bez zmian ma być też w Publicznym Gimnazjum nr 3 w Karsznicach, gdzie dyrektorem jest Dorota Jegier.

Dwoje kandydatów startowało do walki o fotel dyrektora w gimnazjum nr 5 przy ul. Wileńskiej - obecny dyrektor Janusz Derdak i Magdalena Szewczyk. Komisja konkursowa zarekomendowała pierwszego kandydata.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (3)

 • ~gość_2581 (IP: *.*.38.126), 12.07.2016, 14:50
  W mieście które "dzięki" zarządzającym chyli się ku upadkowi ( już tylko 44 200 mieszkańców ale za to 5 kościołów / zgodnie z umową - miało być -> 1 kościół na 10 000 mieszkańców ...???/), dyrektor szkoły osiągającej najlepsze wyniki w województwie pod względem poziomu nauczania - w "głosowaniu" "PRZEGRYWA" z koleżanką Kuratora ( pracowali razem w Szkole Podstawowej nr 13 w Karsznicach ...skąd go się pozbyli...). Głos decydujący - Piotrowskiego ( oszusta bez wykształcenia odpowiadającego za edukację w tym "mieście" / jeszcze mieście ...). PiS -owcy upiją się z radości ... mają to " we krwi"...
  +14
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_2583 (IP: *.*.161.233), 12.07.2016, 14:57
  No to nastąpi masowe emigracja uczniów z gimnazjum do innych jak zwykle znajomości i dobra zmiana w wydaniu PIS
  +4
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_2585 (IP: *.*.78.145), 13.07.2016, 16:30
  Pewnie nieliczni wiedza,że owa nowa pani dyrektor wygrała z p.Warchlewskim tylko jednym głosem więć można stwierdzić że poprostu miała wygrać tak jak p.dyrektor Kamińska w SP nr 13 w ubiełych latach. A pan prezydent to w niczym nie ma swoje głosu i najlepiej dać noge tak jak w innych sprawch....WSTYD PANIE PREZYDENCIE!!!!!!!!!
  +1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj