Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

MDK prowadzi rekrutację na zajęcia

Redakcja, 08.08.2016, 08:00

Trwają zapisy na zajęcie prowadzone przez MDK w Zduńskiej Woli w roku szkolnym 2016/2017.

← REKLAMA

Cena zajęć to 250 zł za cały rok, niezależnie od liczby zajęć, na które uczęszcza dziecko. Angielski to koszt 50 zł miesięcznie

- Będą zajęcia teatralne, plastyczne oraz różne propozycje zajęć tanecznych. Staramy się urozmaicać ofertę i odpowiadać nią na potrzeby mieszkańców. Jesteśmy również otwarcie na współpracę. To będą stałe zajęcia, które będą odbywały się przez cały rok. Poza tym mamy bardzo bogatą ofertę zajęć, spotkań, które są organizowane w luźniejszym systemie, albo przez osoby z zewnątrz korzystające z naszej infrastruktury. Do nich należą np.: spotkania mam w kawiarni czy szkółka szydełkowania. Cieszy nas, że Ratusz staje się nie tylko miejscem, gdzie mają miejsce wydarzenia kulturalne, ale również miejscem integracji - wyjaśnia Anna Dyrgoń-Białowąs, dyrektor placówki.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj