Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Dyrektorzy szkół nominowani

Redakcja, 09.08.2016, 21:46

Piotr Niedźwiecki, prezydent miasta Zduńska Wola dokonał wraz z Czesławem Rybką, zastępcą prezydenta oraz Władysławem Piotrowskim, dyrektorem w biurze edukacji Urzędu Miasta, powierzenia funkcji dyrektorskich dla trzech z sześciu zwycięzców konkursów na kierujących placówkami edukacyjnymi w mieście.

← REKLAMA

Formuła konkursu jest potrzebna, aby wzmóc inicjatywę, zmotywować i nadać nowego pędu w kierowaniu placówkami edukacyjnymi. Dzisiaj w świetle zbliżających się zmian w systemie edukacji, stoimy przed nowym wyzwaniem i potrzebne jest poznanie i sprawdzenie naszych aktualnych możliwości na podstawie konkursów. Gratuluję Państwu zwycięstwa i życzę powodzenia w realizacji powierzonych zadań - mówił podczas uroczystości Piotr Niedźwiecki.

W piątek powierzenie odbyło się w stosunku do trzech z sześciu zwycięzców konkursów. Powodem rozdzielenia uroczystości na dwie tury jest sezon urlopowy. Dorota Jegier (PG3), Dorota Michalska-Hunck (PP2) oraz Alicja Strzelecka (PP6) otrzymają nominacje w późniejszym terminie.

Iwona Kulisiewicz została dyrektorem Publicznego Gimnazjum nr 1, Januszowi Derdakowi powierzono kolejną kadencję na stanowisku dyrektora PG 5, Aleksandra Najdzionek została dyrektorem Publicznego Przedszkola nr 5.

Fot. UM Zduńska Wola

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj