Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Wpadł z marihuaną

Redakcja, 08.09.2016, 18:09

6 września br. w godzinach wieczornych na ulicy Głównej w Zduńskiej Woli policjanci wylegitymowali dwóch mężczyzn siedzących w samochodzie nissan. Znaleźli w nim marihuanę należącą do kierowcy.

← REKLAMA

We wtorek około godziny 22:25 policjanci prewencji podjęli czynności legitymowania mężczyzn w pojeździe nissan, który stał na ulicy Głównej w Zduńskiej Woli. Podczas rozmowy z funkcjonariuszami kierowca samochodu, zachowywał się bardzo nerwowo. W związku z powyższym policjanci podjęli decyzje o sprawdzeniu samochodu. Pod siedzeniem kierowcy znaleźli paczkę od papierosów, a w niej prawie dwa gramy marihuany.

Jak ustali mundurowi były one własnością 19-letniego mieszkańca gminy Zduńska Wola, który siedział za kierownicą. Mężczyzna został przewieziony do komendy. Tam przeprowadzono testy na zawartość narkotyków w jego organizmie. Wynik badania okazał się pozytywny. Po zebraniu materiału dowodowego mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Możliwe, że mężczyzna usłyszy jeszcze kolejny zarzut. Jeśli potwierdzi się, że kierował samochodem w stanie po użyciu środka odurzającego. Grozi za to kara do 2 lat pozbawienia wolności i utrata prawa jazdy.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj