Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Pogoń rozgromiła Słowiana

Redakcja, 12.09.2016, 17:24

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

W niedzielę 11 września na głównym boisku na Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli drużyna seniorów Pogoni Zduńska Wola (trener Grzegorz Kaleta) rozegrała mecz V kolejki Sieradzkiej Klasy Okręgowej z zespołem Słowiana Dworszowice.

← REKLAMA

W pierwszej połowie meczu oba zespoły nie stworzyły żadnej klarownej sytuacji podbramkowej. Gra toczyła się w środkowej strefie boiska, było wiele niedokładności zarówno po stronie gospodarzy jak i gości. Ambitnie grająca drużyna Słowiana do przerwy nie pozwoliła na strzelenie bramki drużynie Pogoni. Po bezbramkowej pierwszej połowie meczu, licznie zgromadzeni kibice na Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli doczekali się bramek w drugiej odsłonie meczu. Pierwszą bramkę dla gospodarzy strzelił w 56 minucie Artur Górzawski, który po podaniu Sebastiana Plisieckiego wpadł w pole karne gości i mocnym strzałem z dziesięciu metrów pokonał Krzysztofa Żaka.

Strzelona bramka dodała animuszu w grze ofensywnej zespołowi gospodarzy, którzy w 61 minucie zdobyli kolejną bramkę, tym razem podawał strzelec pierwszej bramki Artur Górzawski, a drugą bramkę z siedmiu metrów zdobył grający trener zduńskowolan Grzegorz Kaleta. Drużyna gości po utracie dwóch bramek zaczęła grać odważniej i w ciągu dziesięciu minut stworzyła dwie dogodne sytuacje na strzelenie gola. Najpierw w 65 minucie w sytuacji "sam na sam" bramkarz Pogoni Jakub Gołębiowski wyszedł obronną ręką wybijając piłkę na rzut rożny, a trzy minuty później w ostatniej chwili z linii bramkowej wybił piłkę Konrad Piekarski. W 86 minucie zduńskowolanie zdobyli trzecią bramkę za sprawą Kamila Endlera, który wykorzystał prostopadłe podanie Kamila Krawczyka i spokojnym strzałem nad bramkarzem gości podwyższył wynik na 3:0. Goście walczyli do końca meczu o honorową bramkę i udało im się to w 89 minucie po strzale Michała Kapuścińskiego.

Następny mecz ligowy drużyna Pogoni rozegra w najbliższą sobotę 16 września o godzinie 16:00 na stadionie w Szadku z zespołem Victorii Szadek.

POGOŃ ZDUŃSKA WOLA - SŁOWIAN DWORSZOWICE 3:1 (0:0)

1:0 - Artur Górzawski (56')
2:0 - Grzegorz Kaleta (61')
3:0 - Kamil Endler (86')
3:1 - Michał Kapuściński (89')

Skład Pogoni Zduńska Wola: Jakub Gołębiowski - Michał Plusiewicz, Konrad Piekarski, Krzysztof Rosiak, Daniel Kopiński (80' Paweł Nowakowski) - Artur Górzawski, Rafał Kurzynoga (53' Kamil Krawczyk), Sebastian Plisiecki (70' Cezary Rychlicki), Mateusz Tarnowski (71' Piotr Wrąbel) - Kamil Endler, Grzegorz Kaleta

Grający Trener drużyny: Grzegorz Kaleta
Kierownik drużyny: Piotr Kaleta

Skład Słowian Dworszowice: Krzysztof Żak - Jacek Kawecki, Tomasz Biernat, Hubert Łużak, Paweł Kiepura - Paweł Borkowski, Karol Masek, Łukasz Rydz, Łukasz Wojtan - Robert Rygalski, Michał Czarneck
Trener drużyny: Łukasz Sierszeń
Kierownik drużyny: Tomasz Wojtan

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_2727 (IP: *.*.36.8), 12.09.2016, 22:55
  ale pogrom
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj