Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Daniel Olbrychski w Zduńskiej Woli

Redakcja, 20.10.2016, 16:11

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

We wtorek ze swoimi fanami spotkał się Daniel Olbrychski. Sala kameralna w zduńskowolskim Ratuszu wypełniona była po brzegi. Fani aktora, pisarza przyjechali nie tylko ze Zduńskiej Woli ale również i z Łodzi.

← REKLAMA

Daniel Olbrychski przyjechał do Zduńskiej Woli na zaproszenie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zduńskiej Woli, która obchodzi w tym roku 70-lecie.

Gość podczas spotkania opowiedział wiele zabawnych anegdot, mimo, że jest szczególnie znany z aktorstwa, to głównym tematem rozmów była jego działalność pisarska.Napisał on dziełą takie jak: "Wspominki o Włodzimierzu Wysockim", "Parę lat z głowy" oraz "Anioły wokół głowy".

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj