Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Kwestowali po raz piąty

Redakcja, 01.11.2016, 17:32

Artykuł zawiera pliki dźwiękowe
Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Już po raz piąty na Zduńskowolskim cmentarzu przy ulicy Łaskiej odbyła się kwesta na rzecz renowacji zabytkowych nagrobków. Wolontariuszy z puszkami będzie można również spotkać w środę.

← REKLAMA

Kwestę na starym cmentarzu przy ul. Łaskiej w Zduńskiej Woli zorganizowało TowarzystwoPrzyjaciół Zduńskiej Woli i Muzeum Historii Miasta Zduńska Wola. W tym roku, odbyła się już piąta kwesta.

Dzięki funduszom zebranym, przez 4 poprzednie zbiórki udało się wyremontować 10 zabytkowych nagrobków, które nie mają właścicieli ani opiekunów. Suma wszystkich zbiórek to ponad 27 tysięcy.

2 listopada kwesta prowadzona będzie na części katolickiej w godz. 10 - 16.

Datki można także przekazywać na konto TPZW: Bank Pekao SA 70 1240 3305 1111 0010 5525 9935 z dopiskiem "Zbiórka na renowację zabytkowych nagrobków n starym cmentarzu w Zduńskiej Woli".

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj