Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Policzyli zawartość puszek z kwesty

Redakcja, 03.11.2016, 23:15

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Ponad siedem tysięcy złotych uzbierali wolontariusze podczas tegorocznej kwesty na "Ratowanie Zabytkowych Nagrobków na Cmentarzach przy ul. Łaskiej w Zduńskiej Woli".

← REKLAMA

Puszki otwarto w czwartek w budynku Muzeum Historii Miasta Zduńska Wola. Pieniądze policzyli członkowie Towarzystwa Przyjaciół Zduńskiej Woli oraz wolontariusze.

W tym roku z puszek wyjęto dokładnie 7381,60, oraz kilka monet zagranicznych. Pieniądze po przeliczeniu zostały zapakowane w foliowe torebki oraz zabezpieczone w sejfie.

Rekordową sumę zebrano podczas kwesty w 2013 roku - było to 8820,85 zł, dwa lata temu było to 7708,15 zł, w 2015 natomiast było to 8452,49 zł. Pierwsza kwesta dała 2,7 tys. zł.

Bookcrossingowa zabawa - książki dwie w piątek od 11 w miejscu, gdzie się książki czują najlepiej, na czytelników będą czekać.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj