Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Żeromskiego na ukończeniu

Redakcja, 10.11.2016, 21:14

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Do 15 listopada, wykonawca powinien zakończyć prace na Żeromskiego. Po tym terminie miasto będize naliczać kary za każdy dzień.

← REKLAMA

Przebudowa ulicy Żeromskiego na odcinku od Dąbrowskiego do Kilińskiego pierwotnie miała się zakończyć w połowie października. Jednak ze względu na problemy związane z pogodą, oraz tzw. kolizją z infrastrukturą podziemną, która nie zawsze była zaznaczona na planach. Termin prac na wniosek wykonawcy został wydłużony o miesiąc do 15 listopada.

- Kary będą naliczane zgodnie z umową. W umowie mamy zapisane dwie dziesiąte procenta kwoty głównej za każdy dzień zwłoki. To około 4 tysięcy złotych dziennie - mówi Lidia Sosnowska, dyrektor Biura Rozwoju i Inwestycji UM.

Wiele wskazuje na to, że firma Dromak ukończy prace na czas, ułożona już została warstwa ścieralna asfaltu. W końcowej fazie prac jest również skrzyżowanie z Królewską. Do wykonania zostały drobne prace związane z zielenią oraz naniesienie oznakowania poziomego i pionowego.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_2873 (IP: *.*.22.140), 14.11.2016, 07:44
  Nareszcie! trwało to bardzo długo, Piotrkowską w Łodzi krócej remontowano!
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj