Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Zbigniew Buczkowski odwiedził Zduńską Wolę

Redakcja, 31.03.2017, 15:31

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Zbigniew Buczkowski, lubiany i popularny aktor filmowy i estradowy, odwiedził Zduńską Wolę na zaproszenie Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli.

← REKLAMA

Na samym początku spotkania artysta ujął publiczność humorem, dowcipem i otwartością. Opowiedział o pierwszych poważniejszych próbach aktorskich, karierze, która uczyniła z niego mistrza drugiego planu i epizodu. Bohaterami wspomnień byli również aktorzy, reżyserzy i scenarzyści. W ciągu ponad czterdziestu lat pracy, zagrał w prawie stu osiemdziesięciu filmach, występował w teatrze i kabarecie, nagrał płytę zatytułowaną "Koło kina" oraz napisał autobiografię "Pisz pan książkę".

Z typową dla aktora warszawską manierą, przekazał w niej wiadomości na temat dzieciństwa, pracy na planie filmowym, przyjaźni i życiowych pasji. Wśród licznej widowni nie zabrakło członków Polskiego Związku Niewidomych, przybyłych aby porozmawiać o nagranych przez aktora audiobookach. Wydarzenie na długo pozostanie w pamięci uczestników ze względu na niezwykłą osobowość, charyzmę i komunikatywność zaproszonego Gościa.


Na zakończenie miłośnicy talentu aktora otrzymali autografy, nabyli książki i zrobili pamiątkowe zdjęcie. Spotkanie odbyło się 30.03.2017 r. Poprowadził Andrzej Adamczewski.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj