Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Powiat przebuduje skrzyżowanie

Redakcja, 05.04.2017, 15:42

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Powiat Zduńskowolski ogłosił przetarg na przebudowę skrzyżowania ulic Dolna, Piwna, Paprocka. W miejscu niebezpiecznego skrzyżowania powstanie rondo.

← REKLAMA

Wspólna inwestycja powiatu oraz miasta Zduńska Wola, ma poprawić bezpieczeństwo na danym skrzyżowaniu.

Przewidywany koszt przebudowy, która ma się zakończyć w wakacje, to nieco ponad 1 mln złotych.

W ramach inwestycji wykonane zostanie skrzyżowanie o ruchu okrężnym z jezdnią o pow. 1284,0 m2. Przebudowane zostaną również chodniki, które zostaną zamienione w ciągi pieszo-rowerowe, co stanowi pierwszy krok do utworzenia ścieżki pieszo-rowerowej od ulicy Łaskiej do Kępiny.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_3009 (IP: *.*.78.113), 06.05.2017, 09:31
  panowie odpowiedzialni za drogi dlaczego akurat na placu wolności i to na przejściach dla pieszych po deszczu stoi woda i są trudności w przechodzeniu przez jezdnię droga świeżo zrobiona chyba na gwaranci ktoś tę inwestycję - drogę odbierał , jest dobrze że tak wiele zrobiliście dla miasta i powiatu ale zwracajcie uwagę na tak mniej ważne sprawy ,to samo jest obok ratusza - pewnie po deszczu też przechodzicie tutaj i nie zwracacie na to uwagi że chodniki z piasku są zalane wodą ,dbajmy o estetykę choć odcinka placu wolności jak nie ogarniamy więcej.
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2023 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj