Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Pogoń Zduńska Wola - Róża Kutno - 3 liga kobiet

Redakcja, 17.04.2017, 16:26

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W czwartek 13 kwietnia na głównym boisku na Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli drużyna kobiet Pogoni Zduńska Wola (trener Krzysztof Kochelak) rozegrała awansem mecz XV kolejki w 3 lidze kobiet z zespołem Róży Kutno. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Pogoni 5:1.

← REKLAMA

POGOŃ ZDUŃSKA WOLA - RÓŻA KUTNO 5:1 (1:1)

1:0 - Justyna Kubik (28')
1:1 - Klaudia Maciejewska (30')
2:1 - Martyna Szymczak (42')
3:1 - Julita Augustyniak (53')
4:1 - Martyna Szymczak (63')
5:1 - Paulina Koryń (80'+3)

SKŁADY DRUŻYN:
Pogoń Zduńska Wola
Joanna Świniarska - Julia Szymczak, Ewelina Niciak (50' Zuzanna Naumowicz), Michalina Sutowicz- Paulina Koryń, Paulina Licha (41' Patrycja Okoń), Justyna Kapuściak (50' Julita Augustyniak), Weronika Góra, Klaudia Łoboda (70' Olga Kopeć) - Martyna Szymczak, Justyna Kubik (60' Natalia Gierczak)
Trener drużyny: Krzysztof Kochelak
Kierownik drużyny: Grzegorz Kubiak

RÓŻA KUTNO
Natalia Nowacka - Aleksandra Karczewska, Klaudia Ignaczak, Natalia Otto, Wiktoria Harażka, Weronika Paczkowska, Justyna Matusiak, Paulina Matusiak, Natalia Kuśmider, Dagmara Haczyk, Klaudia Maciejewska
Na zmiany wchodziły: Oliwia Buchner, Natalia Hauhnnisyan, Patrycja Łazikowska, Klaudia Byczkowska
Trener drużyny: Tomasz Kaba

SĘDZIOWIE MECZU:
Przemysław Holewski ( główny)
Daniel Buś, Dariusz Janiak (asystenci)

RELACJA Z MECZU:

W czwartkowe popołudnie na Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli drużyna lidera tabeli 3 ligi łódzkiej kobiet rozegrała mecz awansem z zajmującą 5 lokatę w tabeli drużyną Róży Kutno. Do przerwy oba zespoły strzeliły po jednej bramce. Pierwszą okazję na strzelenie bramki dla Pogoni miała po podaniu od Klaudii Łobody, Justyna Kapuściak, która w 24 minucie mocnym strzałem z 12 metrów prawą nogą trafiła w słupek bramki gości.
Cztery minuty później po dokładnym podaniu Martyny Szymczak w sytuacji sam na sam z bramkarką Róży znalazła się Justyna Kubik i precyzyjnym strzałem prawą nogą zdobyła pierwszą bramkę dla zespołu Pogoni.
Gdy wydawało się, że kolejne bramki dla gospodyń to kwestia czasu, dwie minuty później po błędach w defensywie Pogoni wyrównującą bramkę dla gości zdobyła Klaudia Maciejewska. Jeszcze do przerwy doskonałą sytuację na strzelenie drugiej bramki dla zespołu Pogoni miała Martyna Szymczak, ale jej strzał prawą nogą z 13 metrów minął lewy słupek bramki gości.
Po przerwie worek z bramkami się rozwiązał i już w 42 minucie po prostopadłym podaniu Klaudii Łobody sama przed bramkarką Róży Natalią Nowacką znalazła się Martyna Szymczak i precyzyjnym strzałem wyprowadziła drużynę Pogoni na prowadzenie. W 53 minucie w zamieszaniu pod bramką gości najszybciej do piłki doskakuje Julita Augustyniak i strzałem z bliska podwyższa wynik meczu na 3:1. W 63 minucie ponownie po podaniu Klaudii Łobody w sytuacji sam na sam z Natalią Nowacką znajduje się Martyna Szymczak i po raz drugi w tym meczu zdobywa bramkę dla gospodyń. W końcówce meczu doskonałej sytuacji na strzelenie drugiej bramki dla gości miała jedna z zawodniczek Róży, ale wyśmienitą interwencją popisała się bramkarka Pogoni Joanna Świniarska. W doliczonym czasie gry wynik ustala strzałem z dystansu z około 20 metrów Paulina Koryń. Teraz w rozgrywkach nastąpi przerwa świąteczna, a w następnej kolejce przeciwnikiem zespołu Pogoni będzie lokalny rywal drużyna MKS-u Zduńska Wola. Ten mecz odbędzie się w sobotę 22 kwietnia o godzinie 11:00 na stadionie PMOS-u przy ulicy Dolnej w Zduńskiej Woli.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj