Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Pogoń Zduńska Wola - MKS Zduńska Wola 1:1 (0:0)

Redakcja, 02.10.2017, 12:53

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W sobotę 30 września na głównym boisku na Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli drużyna seniorów Pogoni Zduńska Wola rozegrała mecz 7 kolejki sieradzkiej klasy okręgowej z zespołem lokalnego rywala MKS-u Zduńska Wola. Mecz zakończył się podziałem punktów. Drużyna Pogoni nadal utrzymała pozycję lidera tabeli.

← REKLAMA

POGOŃ ZDUŃSKA WOLA - MKS ZDUŃSKA WOLA 1:1 (0:0)

1:0 - Patryk Kaczmarek (77')
1:1 - Mikael Idzikowski (80')

SKŁADY DRUŻYN:

POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
Marcin Szewczyk - Mateusz Józefczyk (74' Rafał Kurzynoga), Marcin Olejniczak (83' Damian Szwaj), Rafał Porada, Krzysztof Adamski - Artur Górzawski, Mateusz Maraszek, Adrian Rosiak (88' Mateusz Suchański), Patryk Kaczmarek - Rafał Mordon, Grzegorz Kaleta

Trener drużyny: Marcin Olejniczak
Kierownik drużyny: Piotr Kaleta

MKS ZDUŃSKA WOLA
Daniel Zielonka - Tomasz Adamczuk, Jarosław Jóźwiak, Kajetan Tomczyk, Mateusz Kołuda - Filip Jaszczak, Jakub Pilarski, Marcin Piotrowski (64' Tomasz Bednarek), Witold Kubiak - Mikael Idzikowski, Łukasz Światowy (78' Piotr Tomczyk)

Trener drużyny: Rafał Barton
Kierownik drużyny: Dariusz Zielonka

SĘDZIOWIE MECZU:

Paweł Szandała - główny
Wiktor Miś, Henryk Kowalewski - asystenci

RELACJA Z MECZU:

Mecz derbowy przyciągnął na Stadion Miejski w Zduńskiej Woli dużą rzeszę kibiców (ponad 500 osób).

W pierwszej połowie meczu drużyna Pogoni miała w przeciągu dziesięciu minut cztery dogodne sytuacje na strzelenie bramek. W 29 minucie mocno obok słupka bramki gości z szesnastu metrów uderzał Rafał Mordon. Dwie minuty później po faulu na Grzegorzu Kalecie w polu karnym, sędzia główny zawodów Pan Paweł Szandała podyktował rzut karny dla drużyny Pogoni. Do piłki podszedł etatowy strzelec "jedenastek" w drużynie gospodarzy Rafał Porada, jednak jego strzał obronił bramkarz gości Daniel Zielonka. Kolejnej stuprocentowej sytuacji na strzelenie bramki nie wykorzystał Grzegorz Kaleta, który po podaniu Rafała Mordona z boku pola karnego z pięciu metrów nie trafił do pustej bramki. Drużyna Pogoni dalej atakowała i w 39 minucie po dokładnym podaniu Rafała Mordona w sytuacji sam na sam z golkiperem MKS-u znalazł się Grzegorz Kaleta, ale górą ponownie był Daniel Zielonka. Zespół gości w pierwszej odsłonie meczu nie zagroził poważnie drużynie gospodarzy.

W drugiej połowie meczu licznie zgromadzona publiczność doczekała się bramek. W 77 minucie kapitalnym strzałem z 30 metrów popisał się Patryk Kaczmarek. Piłka po jego strzale przełamała ręce Daniela Zielonki i wpadła do bramki gości. Jednak odpowiedź gości była szybka, bo już trzy minuty później w sytuacji sam na sam z Marcinem Szewczykiem znalazł się Mikael Idzikowski doprowadzając do remisu. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie.

Następny mecz ligowy zespół Pogoni rozegra w sobotę 7 października o godzinie 15:00 na wyjeździe z drużyną KS Chojne.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj