Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Kontrolny mecz kobiet

Redakcja, 19.03.2018, 00:54

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W niedzielę 18 marca na sztucznym boisku na Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli drugoligowa drużyna kobiet Pogoni Zduńska Wola (trener Krzysztof Kochelak) rozegrała ostatni mecz kontrolny w okresie przygotowawczym przed zbliżającą się rundą wiosenną z drużyną Róży Kutno (3 liga łódzka). Drużyna Pogoni odniosła okazałe zwycięstwo pokonując zespół z Kutna 6:1.

← REKLAMA

POGOŃ ZDUŃSKA WOLA - RÓŻA KUTNO 6:1 (3:0)

1:0 - Justyna Kubik (15')
2:0 - Justyna Kubik (18' rzut karny)
3:0 - Martyna Szymczak (39')
4:0 - Marta Grzelak (52')
5:0 - Martyna Kowalska (68')
6:0 - Justyna Kubik (82')
6:1 - Klaudia Wiśniewska (87')

SKŁAD DRUŻYNY:

Beata Rogowska - Ewelina Niciak, Julia Szymczak, Michalina Sutowicz, Olga Kopeć - Julita Augustyniak, Marta Grzelak, Martyna Kowalska, Weronika Góra - Martyna Szymczak, Justyna Kubik

Na zmiany wchodziły: Kinga Deredas, Weronika Tosik, Patrycja Okoń, Natalia Barton i Wiktoria Szymczak

Podczas całego meczu zdecydowaną przewagę posiadał zespół Pogoni. Do przerwy gospodynie zdobyły trzy bramki za sprawą Justyny Kubik, która w ciągu trzech minut strzeliła dwie bramki wykorzystując podanie Julity Augustyniak oraz egzekwując pewnie rzut karny. Trzecią bramkę zdobyła Martyna Szymczak, która pod koniec pierwszej połowy wykorzystała sytuację sam na sam z bramkarką Róży.

Po przerwie przebieg gry się nie zmienił, a zespół Pogoni zdobył kolejne trzy bramki. Najpierw na listę strzelczyń wpisała się Marta Grzelakpokonując bramkarkę gości mocnym strzałem lewą nogą pod poprzeczkę. Kolejne bramki strzeliły Martyna Kowalska po strzale z bliskiej odległości i Justyna Kubik dla której była to trzecia strzelona bramka w tym meczu po precyzyjnym strzale z 16 metrów. Zespół gości zdobył honorową bramkę w końcówce meczu za sprawą Klaudii Wiśniewskiej.

W najbliższą sobotę 24 marca o godzinie 12:00 drużyna Pogoni rozegra zaległe 65 minut meczu VIII kolejki 2 Ligi Kobiet w Wyszkowie z miejscowym zespołem UKS Loczki, który został przerwany w 25 minucie z powodu złego stanu boiska.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj