Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Policjanci dla rowerzystów

Redakcja, 25.03.2018, 00:23

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Może jeszcze tego nie widać, ale już w najbliższych dniach wraz ze zmianą aury rozpocznie się sezon dla rowerzystów na dobre. Zduńskowolscy dzielnicowi przypominają rowerzystom, że ich właściwe zachowania na drodze pozwolą uniknąć niebezpieczeństw.

← REKLAMA

W piątek 23 marca br. dzielnicowi pojawili się przy targowisku miejskim w Zduńskiej Woli. Miejsce to zostało wybrane nie bez powodu. To właśnie tam wielu mieszkańców naszego regionu przyjeżdża na rowerach na zakupy.

Mundurowi przypominali, że cykliści niejednokrotnie lekceważą przepisy ruchu drogowego, co może powodować zagrożenie bezpieczeństwa dla nich samych i innych znajdujących się na drodze. Dlatego tak ważne jest, aby w tych pierwszych dniach wiosny zwrócić uwagę na stan techniczny rowerów i ich obowiązkowego wyposażenia, nie zapominając jednocześnie o przestrzeganiu obowiązujących przepisów ruchu drogowego.

Dzielnicowi rozdając odblaskowe opaski przypominali również rowerzystom, jak ważne z punktu widzenia ich bezpieczeństwa jest używanie elementów odblaskowych.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj