Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Szczęśliwy finał poszukiwań

Redakcja, 17.04.2018, 22:44

Szybkie i zdecydowane działania zduńskowolskich policjantów doprowadziły do ustalenia miejsca pobytu zaginionej 18-latki.

← REKLAMA

Policjanci o zaginięciu 18-letniej zduńskowolanki zostali powiadomieni w nocy 14 kwietnia br. Dziewczyna opuściła miejsce zamieszkania kilka godzin wcześniej. Jej zachowanie zaniepokoiło najbliższych, którzy w obawie o życie i zdrowie nastolatki, zwrócili się o pomoc w odnalezieniu dziewczyny do zduńskowolskich strózów prawa.

Po otrzymaniu informacji o zaginięciu policjanci przystąpili do sprawdzenia ewentualnych miejsc pobytu kobiety. Wezwani do służby w trybie alarmowym funkcjonariusze sprawdzili również szpitale i placówki służby zdrowia, aby ustalić, czy zaginiona nie trafiła tam z powodu nieszczęśliwego wypadku. Podczas prowadzonych czynności policjanci sprawdzali też ostatnie kontakty zaginionej zduńskowolanki. Ten trop okazał się skuteczny.

Kilka godzin później, dzięki dociekliwości i zaangażowaniu policjantów dziewczyna została odnaleziona. Mundurowi otrzymali od niej zapewnienie, że nic złego jej się stało i jej życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo, a powodem jej nieodpowiedzialnego zachowania były nieporozumienia rodzinne.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj