Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Poszukiwania zakończone sukcesem

Redakcja, 03.05.2018, 12:40

W poniedziałek 30 kwietnia br. kilkudziesięciu policjantów wspomaganych przez strażaków prowadziło poszukiwania 21- letniego mężczyzny. Zaginionego odnaleziono po kilku godzinach intensywnych poszukiwań w pobliżu jego miejsca zamieszkania.

← REKLAMA

Zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie 21-letniego zduńskowolanina po południu 30 kwietnia 2018 roku.

Z uwagi na realne zagrożenie dla życia i zdrowia zaginionego decyzją Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Zduńskiej Woli niezwłocznie ogłoszono alarm dla jednostki, a do działań poszukiwawczych skierowanych zostało kilkudziesięciu policjantów wraz z psem tropiącym. Dodatkowo do poszukiwań zaangażowano również strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Zduńskiej Woli oraz jednostek OSP.

Po kilku godzinach intensywnie prowadzonej w terenie leśnym akcji poszukiwawczej poszukiwanego odnaleziono w pobliżu jego miejsca zamieszkania gdzie powrócił. Na szczęście mężczyźnie nic złego się nie stało. Po konsultacji lekarskiej został skierowany do szpitala.

Fot. KPP Zduńska Wola

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj