Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Zaginięcia zmorą policjantów

Redakcja, 17.12.2018, 02:55

W ostatnich dniach zduńskowolscy policjanci dwukrotnie prowadzili poszukiwania za zaginionymi nastolatkami. Małoletnie zostały odnalezione po kilku godzinach intensywnie prowadzonych przez stróżów prawa działań poszukiwawczych.

← REKLAMA

W obu przypadkach o zaginięciu małoletnich powiadomili najbliżsi, którzy w obawie o życie i zdrowie nastolatek zwrócili się o pomoc do zduńskowolskich policjantów.

Do pierwszego zaginięcia doszło 6 grudnia br. Wówczas, borykająca się z problemami emocjonalnymi 17-latka nie dotarła do szkoły, a kontakt z nią był utrudniony. Z uwagi na okoliczności sprawy decyzją zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Zduńskiej Woli niezwłocznie ogłoszono alarm dla jednostki, a do działań poszukiwawczych skierowanych zostało kilkudziesięciu policjantów. Późnym wieczorem, dzięki dociekliwości i zaangażowaniu stróżów prawa dziewczyna została odnaleziona na terenie Łodzi.

Podobna sytuacja miała miejsce 11 grudnia br. W poszukiwania innej 17-latki, również w trybie alarmowym, zaangażowano kilkudziesięciu funkcjonariuszy, Odpowiednia taktyka prowadzonych działań oraz właściwe rozpoznanie, jeszcze tego samego dnia, doprowadziły policjantów do miejsca, w którym przebywała rozchwiana emocjonalnie nastolatka.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj