Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Regały magazynowe - wygodne i praktyczne przechowywanie

Redakcja, 23.04.2019, 02:52

Regały magazynowe to doskonały sposób na efektywne organizowanie przestrzeni przeznaczonej na składowanie produktów. Dzięki nim w prosty sposób możesz wykorzystać całą dostępną pojemność pomieszczenia, a nie jedynie powierzchnie.

← REKLAMA

Regały jezdne - tanie i skuteczne składowanie

Regały jezdne (inaczej regały przesuwne) to doskonałe rozwiązanie do wykorzystania w biurach lub archiwach. Świetnie sprawdzi się w przypadku klientów, którzy chcą w jak najefektywniejszy sposób wykorzystać przestrzeń przeznaczoną na archiwum. Taka forma rozwiązania problemu optymalnego wykorzystania przestrzeni zakłada, że zawsze dostępny będzie tylko jeden korytarz roboczy. Aby znaleźć interesujący dział z aktami, użytkownik będzie musiał skorzystać z opisu informującego o zawartości danego regału. Po wybraniu konkretnego miejsca, w prosty sposób regały można przesunąć i skorzystać ze zbiorów. Wybranie rozwiązania takiego jak regały jezdne to doskonały sposób na obniżenie kosztów utrzymania archiwum w przeliczeniu na jednostkę składowanych akt. Obsługa regałów nie wymaga użycia dużej ilości siły, a poszczególne działy można bezpiecznie zamykać, chroniąc w ten sposób dostęp do cennych akt. Firma oferująca regały dokładnie dopasowuje wymiary całej instalacji, biorąc pod uwagę zarówno kubaturę pomieszczenia, jak i rodzaj składowanych przedmiotów.

Regały magazynowe - idealne w magazynie

Jeżeli zależy Ci na lepszej organizacji przestrzeni przeznaczonej na składowanie w miejscach, gdzie następuje częsta rotacja towarów - koniecznie zainteresuj się praktycznym rozwiązaniem, jakim są regały magazynowe. Ich cechą charakterystyczną jest wysoka stabilność oraz elastyczność. W bardzo krótkim czasie możesz wykonać montaż, demontaż, rozbudowę oraz zmianę organizacji półek. Stosując takie regały, zwiększasz przestrzeń użytkową w twojej firmie. Nawet w obrębie produktów jednego producenta sprzęt może się między sobą różnić, jednak główne zmiany nie wpływają na ogólną funkcjonalność regałów - zmianom podlegają przede wszystkim nośność i rozmiary półek.

Regały paletowe

Ich głównym zadaniem jest dawanie możliwości ładunku na palety. Dobra firma dostarczająca produkty tego typu zaoferuje klientowi profesjonalną poradę. Na podstawie określonych preferencji klienta, rozmiaru magazynu, rodzaju wózka widłowego i palet, doradca zaproponuje najlepsze rozwiązanie. Oferowane przez stronę regalit.pl regały paletowe zapewniają estetyczny wygląd, prostą kontrolę i szybką dostępność magazynów towarowych.

Fot. Materiał Partnera

Najnowsze ogłoszenia

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj