Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Interwencja także po służbie

Redakcja, 06.05.2019, 02:44

Funkcjonariusz z Komendy Powiatowej Policji w Łasku udowodnił, że policjantem jest się zawsze. W czasie wolnym od służby zatrzymał nietrzeźwego kierowcę skody. 58-letni zduńskowolanin miał w organizmie blisko 2,4 promila alkoholu.

← REKLAMA

W środę 1 maja br. policjant z KPP w Łasku jechał prywatnym samochodem ulicą Mickiewicza w Zduńskiej Woli. W pewnej chwili zwrócił uwagę na skodę, której sposób jazdy mógł świadczyć, że pojazdem kieruje osoba nietrzeźwa. O swoich podejrzeniach telefonicznie poinformował operatora numeru alarmowego 112, za pośrednictwem którego we wskazane miejsce został skierowany policyjny patrol.

Kiedy kierowca skody zatrzymał się przy jednym ze sklepów na osiedlu Południe, policjant zareagował bez chwili wahania. Podbiegł do skody i widząc stan kierującego, odebrał mu kluczyki od samochodu, uniemożliwiając w ten sposób dalszą jazdę. Okazało się, że stężenie alkoholu w organizmie 58-letniego zduńskowolanina wyniosło blisko 2,4 promila alkoholu.

Mężczyzna odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Za taki czyn grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj