Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Poszukiwany wpadł podczas łamania prawa

Redakcja, 20.08.2019, 12:25

Dzięki czujności i zdecydowanej reakcji policjantów do zakładu karnego trafił 34-latek poszukiwany listami gończymi. Zduńskowolanin został zatrzymany przez mundurowych po pościgu. Odpowie również za kierowanie samochodem pomimo sądowych zakazów oraz niezatrzymanie się do kontroli drogowej, za co grozi kara do 5 lat więzienia.

← REKLAMA

17 sierpnia br. pełniący słuzbę na terenie gminy Zduńska Wola funkcjonariusze ruchu drogowego, rozpoznali siedzącego za kierownicą audi poszukiwanego zduńskowolanina. Natychmiast podjęli decyzję o jego zatrzymaniu.

Kierowca samochodu na widok sygnałów świetlnych radiowozu i dźwięk policyjnych sygnałów przyśpieszył i zaczął uciekać. W trakcie pościgu mężczyzna porzucił samochód i zaczął uciekać pieszo. Policjanci pobiegli za nim, dogonili go i obezwładnili.

Okazało się, że 34-letni zduńskowolanin kierował samochodem pomimo sądownie orzeczonych zakazów prowadzenia pojazdów mechanicznych. Był on także poszukiwany listami gończymi.

Nieodpowiedzialny kierowca trafił do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał karę pozbawienia wolności za wcześniejsze konflikty z prawem. Odpowie również za kolejne złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów oraz niezatrzymanie się do kontroli drogowej, za co grozi kara pozbawienia wolności nawet do lat 5.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj