Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Mecz kontrolny kobiet

Redakcja, 05.02.2020, 00:59

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W niedzielę 2 lutego na Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli drużyna kobiet Pogoni Zduńska Wola (trener Krzysztof Kochelak) rozegrała pierwszy mecz kontrolny przed zbliżającą się rundą wiosenną 2 ligi kobiet z zespołem Astorii Szczerców.

← REKLAMA

POGOŃ ZDUŃSKA WOLA - ASTORIA SZCZERCÓW 4:1 (1:0)

1:0 - Ania Bergier (3')
2:0 - Martyna Szymczak (67')
3:0 - Julita Torzewska (78')
4:0 - Martyna Szymczak (80')
4:1 - Michalina Adamczyk (85')

SKŁAD DRUŻYNY POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
Magdalena Samiec - Weronika Sobczak, Sylwia Marcińska, Patrycja Piekarska, Julia Szymczak - Julita Torzewska, Martyna Kowalska, Anna Bergier, Patrycja Okoń - Katarzyna Borowiec, MartynaSzymczak
Na zmiany wchodziły: Joanna Świniarska - Paulina Marcińska, Justyna Kubik, Angelika Kajdana i Natalia Barton
Trener drużyny: Krzysztof Kochelak
Kierownik drużyny: Grzegorz Kubiak

RELACJA Z MECZU:
W przebiegu całego meczu drużyna Pogoni była strona przeważającą stwarzając sobie wiele sytuacji podbramkowych.
Już w 3 minucie po podaniu od Katarzyny Borowiec pierwszą bramkę dla gospodarzy strzałem z 17 metrów strzeliła Anna Bergier.
Dwóch kolejnych doskonałych sytuacji na strzelenie bramki nie wykorzystała Martyna Szymczak. Za pierwszym razem piłka po jej strzale minęła prawy słupek bramki gości, a za drugim razem po prostopadłym podaniu od Katarzyny Borowiec nie wykorzystała sytuacji sam na sam z bramkarka ze Szczercowa. W dalszej części spotkania dwie dobre sytuacje na strzelenie bramek miała Katarzyna Borowiec, ale zabrakło skuteczności w wykończeniu akcji.
Druga połowa meczu nie zmieniła obrazu gry. Gospodynie częściej były w posiadaniu piłki stwarzając sobie kolejne sytuacje pod bramką Astorii. W 67 minucie po podaniu Pauliny Marcińskiej nieporozumienie w szeregach gości wykorzystuje Martyna Szymczak kierując piłkę z kilku metrów do pustej bramki. W 78 minucie po dośrodkowaniu piłki w pole karne gości z prawej strony boiska Weroniki Sobczak i przedłużeniu głową Justyny Kubik piłkę do bramki pięknym strzałem z woleja kieruje Julita Torzewska. Swoją drugą bramkę w tym meczu w 80 minucie strzałem zza pola karnego zdobywa Martyna Szymczak. Honorową bramkę dla gości w końcowych minutach meczu strzela Michalina Adamczyk wykorzystując sytuację sam na sam z Joanną Świniarską.

W najbliższą niedzielę 9 lutego o godzinie 14:00 drużyna Pogoni rozegra kolejny mecz kontrolny na Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli z liderem 3 ligi łódzkiej zespołem PTC Pabianice.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj