Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Na świąteczne zakupy bez zapłaty

Redakcja, 30.12.2020, 10:15

Pracownicy ochrony ujęli na gorącym uczynku 27-latka, który okradł sklep i próbował uciec. Zduńskowolscy policjanci ustalili, że mężczyzna tego dnia okradł także inny sklep. Łączna wartość skradzionego mienia wyniosła blisko 700 złotych. Za takie przestępstwo grozi kara do 5 lat więzienia.

← REKLAMA

23 grudnia br. po godzinie 19:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli otrzymał zgłoszenie, że pracownicy hipermarketu ujęli złodzieja. Na miejsce pojechali dzielnicowi.

Z relacji obsługi sklepu wynikało, że 27-letni mieszkaniec Zduńskiej Woli ukradł powerbank i selfie-stick o łącznej wartości około 170 złotych. Został ujęty z towarem poza linią kas. Dzielnicowi mieli dobre rozpoznanie środowiska przestępczego i wiedzieli, że zduńskowolanin był już wcześniej notowany za kradzieże, sprawdzili więc, co miał przy sobie.

Mundurowi odnaleźli przy 27-latku markowe kremy, golarki oraz wkłady do golarek. Okazało się, że ukradł je w pobliskiej drogerii. Pracownik sklepu oszacował wartość skradzionego towaru na łączną sumę niemal 520 złotych. Zapis monitoringu zarejestrował moment kradzieży. W ten sposób wartość skradzionego przez sprawcę mienia wzrosła do blisko 700 złotych, co stanowi przestępstwo.

Sprawca został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Za taki czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj