Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Pijani wyeliminowani

Redakcja, 26.08.2021, 01:22

Zduńskowolscy policjanci w sobotę 21 sierpnia br. wyeliminowali z ruchu dwóch kierujących samochodami którzy na " podwójnym gazie" poruszali się po drogach powiatu zduńskowolskiego.

← REKLAMA

21 sierpnia br., policjanci z drogówki, podczas rutynowej kontroli na ulicy Żółkiewskiego zatrzymali nietrzeźwego kierującego pojazdem marki Saab, który miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie. 31 letni mieszkaniec Zduńskiej Woli nie tylko odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, ale również stracił prawo jazdy.

Kolejny nietrzeźwy został zatrzymany tego samego dnia, tuz po godzinie 22:00. Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Volkswagen. Za kierownicą siedział 35-letni mieszkaniec Zduńskiej Woli. Po przeprowadzonym badaniu okazało się, że zduńskowolanin ma w organizmie prawie promil alkoholu. Mężczyźnie zatrzymane zostało prawo jazdy, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Obu mężczyznom za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2023 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj