Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Odbiór i wysyłka paczki Zduńska Wola - sprawdź Paczkomat w okolicy

Redakcja, 28.12.2021, 12:00

Paczkomaty to innowacyjne skrytki na paczki rozmieszczone na terenie całej Polski. Znajdują się zarówno w największych miastach, jak i niewielkich wsiach, co mocno usprawnia doręczanie przesyłek w kraju. Zapotrzebowanie na działalność przewoźników jest ogromne, ponieważ branża e-commerce nieustannie się rozwija.

← REKLAMA

Każdy Paczkomat jest czynny całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Dzięki temu użytkownicy mogą skorzystać z możliwości urządzeń w dogodnym dla nich momencie. Na wygodę korzystania z Paczkomatów wpływa aplikacja InPost Mobile. Dzięki niej można odbierać paczki zdalnie, nadawać przesyłki bez etykiety czy monitorować status swojego zamówienia.

Zduńska Wola - Paczkomaty i PaczkoPunkty

Zduńska Wola położona jest w województwie łódzkim. To miasto pełne zabytków, dobrze rozwiniętego przemysłu i sporej ilości terenów zielonych. Należy do Związku Miast Polskich. Mieszka tam ponad 40 tysięcy osób. Dla ich komfortu i wygody na terenie miasta umieszczono Paczkomaty i PaczkoPunkty.

Paczkomaty Zduńska Wola to 23 urządzenia w różnych częściach miasta. Poza nimi w Zduńskiej Woli funkcjonuje jeszcze 11 PaczkoPunktów. Skrytki znajdują się przy marketach, stacjach paliw, sklepach czy galerii handlowej. Dzięki ich przemyślanemu rozmieszczeniu każdy zduńskowolanin może łatwo i szybko odebrać i nadać swoje paczki.

Zduńska Wola - odbiór paczki z apką

Nie wiesz, jak odebrać paczkę z Paczkomatu? Wyjaśniamy! Najwygodniej będzie, jeśli zainstalujesz aplikację InPost Mobile. Ze względu na to, że na odbiór przesyłki masz zawsze 48 godzin od momentu, gdy znajdzie się ona w Paczkomacie, apka od razu Cię o tym poinformuje. Wtedy wystarczy, że udasz się do urządzenia i na ekranie swojego smartfona klikniesz "Otwórz skrytkę zdalnie". Drzwiczki skrytki, w której znajduje się Twoja paczka, od razu się uchylą.

Poza tym na e-mailu oraz w apce znajdziesz też 6-cyfrowy kod odbioru i kod QR. Podejdź do Paczkomatu i wpisz swój numer telefonu i kod odbioru na ekranie urządzenia lub zeskanuj kod QR, by otworzyć drzwiczki urządzenia. Pamiętaj, by po wyjęciu przesyłki dokładnie zamknąć skrytkę.

Wysyłka paczki - Zduńska Wola Paczkomat

Paczkomaty to nie tylko komfortowy odbiór paczek, ale też szybka wysyłka. Pierwszym sposobem na nadanie przesyłki jest skorzystanie z aplikacji InPost Mobile. Otwórz apkę, kliknij strzałkę u dołu ekranu, wpisz wymagane informacje i opłać usługę - w ten sposób wygenerujesz 9-cyfrowy kod nadania oraz kod QR. Wpisz kod nadania na ekranie Paczkomatu lub zeskanuj kod QR, a otworzą się drzwiczki skrytki, do której będzie można włożyć przesyłkę.

Ponadto możesz skorzystać jeszcze z opcji Szybkie Nadania. Wejdź na stronę, uzupełnij formularz wysyłkowy i opłać usługę. Wtedy na Twój adres e-mail trafi etykieta wysyłkowa, którą należy wydrukować i nakleić na paczce. Z tak przygotowaną przesyłką pozostaje udać się do Paczkomatu i zeskanować kod kreskowy z dokumentu w panelu urządzenia. Pamiętaj, by po włożeniu paczki do skrytki dokładnie zamknąć drzwiczki.

Fot. Materiał Partnera

Najnowsze ogłoszenia

W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2023 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj