Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Najlepszy patrol w garnizonie

Redakcja, 26.06.2023, 22:44

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Wojewódzkie eliminacje do XXVII ogólnopolskich zawodów policjantów prewencji Turniej Par Patrolowych - "Patrol Roku" już za nami. Spośród 23 drużyn najlepszym patrolem okazał się duet funkcjonariuszy reprezentujących Komendę Powiatową Policji w Zduńskiej Woli. Sierżant sztabowy Tomasz Bogus i posterunkowy Bartłomiej Mazurek byli bezkonkurencyjni. Zduńskowolscy policjanci będą reprezentować Komendę Wojewódzką Policji w Łodzi w ogólnopolskim finale turnieju w Szkole Policji w Słupsku.

← REKLAMA

Łódzcy policjanci zakończyli rywalizację o tytuł najlepszego patrolu prewencji. W eliminacjach wojewódzkich wzięli udział funkcjonariusze, którzy na co dzień pełnią służbę patrolowo-interwencyjną. 46 policjantów, w dwuosobowych patrolach musiało pokonać jak najszybciej tor przeszkód, wykazać się celnością na strzelnicy, napisać test wiedzy z zakresu między innymi prawa karnego, przepisów resortowych oraz wykazać się umiejętnościami podczas stosowania technik obezwładniania osób i przeprowadzania interwencji policyjnych.

Po kilku dniach rywalizacji, najlepszymi funkcjonariuszami służby patrolowo-interwencyjnej okazali się policjanci ze zduńskowolskiej komendy. Sierżant sztabowy Tomasz Bogus i posterunkowy Bartłomiej Mazurek byli bezkonkurencyjni. Na drugim miejscu uplasowali się funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim, natomiast na najniższym stopniu podium stanęli policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach.

Podczas oficjalnego ogłoszenia wyników i nagrodzenia laureatów, które odbyło się w Ośrodku Szkolenia Policji w Łodzi z siedzibą w Sieradzu, zduńskowolskim policjantom towarzyszył Komendant Powiatowy Policji w Zduńskiej Woli - mł. insp. Robert Krawczyk, który pogratulował "swoim" funkcjonariuszom oraz pozostałym uczestnikom zawodów.

Po wakacyjnej przerwie, dwa najlepsze patrole wezmą udział w XXVII ogólnopolskich zawodach policjantów prewencji Turniej Par Patrolowych - "Patrol Roku", które odbędą się w dniach 13-15 września w Szkole Policji w Słupsku.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2023 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj