Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Rocznica wybuchu II wojny światowej

Redakcja, 30.08.2023, 18:08

Od rana w piątek, 1 września, zamknięty dla samochodów będzie parking po południowej stronie placu Wolności w Zduńskiej Woli. Tego dnia zaplanowano uroczystości upamiętniające 84. rocznicę wybuchu II wojny światowej.

← REKLAMA

W piątek, 1 września, na placu Wolności w Zduńskiej Woli zaplanowano uroczystości w związku z rocznicą wybuchu II wojny światowej. Z tego powodu od godz. 6 zamknięty będzie parking przed Ratuszem po południowej stronie placu Wolności.

Kierowcy są proszeni o to, by nie parkowali tam samochodów, a wjazd na parking zostanie odpowiednio oznakowany. Będą także widoczne taśmy zabezpieczające.

Uroczystości 1 września rozpoczną się o godz. 12 na placu Wolności w Zduńskiej Woli. Obchody odbywać się będą przy tablicy poświęconej zduńskowolanom rozstrzelanym przez hitlerowców 11 listopada 1939 roku.

W programie uroczystości zaplanowano:

  • Przywitanie przybyłych gości
  • Odśpiewanie hymnu państwowego
  • Odczytanie wspomnień oraz przemówienia
  • Złożenie kwiatów przy tablicy
  • Oddanie hołdu przez poczty sztandarowe
Fot. UM Zduńska Wola

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj