Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Zmiana dwóch lokali wyborczych

Redakcja, 20.09.2023, 20:52

Prezydent Zduńskiej Woli ogłosił informację o numerach i siedzibach Obwodowych Komisji Wyborczych. W dwóch przypadkach mieszkańcy miasta będą głosowali w innych lokalach, niż to było podczas wyborów w 2019 roku.

← REKLAMA

15 października w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej oraz referendum ogólnokrajowym, mieszkańcy Zduńskiej Woli będą mogli oddać swoje głosy w 23 lokalach wyborczych.

Większość Obwodowych Komisji Wyborczych będzie miała siedziby tam, gdzie to było tradycyjnie od lat. Są jednak dwie zmiany. Dotyczą obwodowych komisji nr 1 oraz nr 6. Wcześniej wyborcy chodzili do budynku Szkoły Podstawowej nr 4 w Zduńskiej Woli. Obecnie swoje głosy będą oddawać w dwóch nowych lokalach: w bibliotece przy ul. Łaskiej 12 oraz w przedszkolu przy ul. Złotej 67 w Zduńskiej Woli.

Głosowanie w lokalach wyborczych odbywać się będzie w dniu 15 października 2023 r. od godz. 7 do godz. 21. Przed przystąpieniem do głosowania wyborca obowiązany będzie okazać obwodowej komisji wyborczej dokument umożliwiający stwierdzenie jego tożsamości.

Fot. UM Zduńska Wola

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2023 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj